Atrodi savu izaugsmes kouču

8. Plūsma ir domubiedri - dažādu jomu speciālisti, kuri ir apvienojušies, lai veicinātu viens otra attīstību un atbalstītu ikvienu interesentu ceļā uz izaugsmi ar koučinga instrumentu palīdzību. Pašu pieredze un prakse darbā ar klientiem liecina – koučings ir lielisks instruments iedvesmošanai, motivēšanai, jaunu ideju radīšanai, iekšējo resursu atklāšanai un rezultātu sasniegšanai jaunā līmenī.    
Mēs esam pabeiguši Rīgas Koučinga skolas piedāvāto, ICF (International Coaching Federation) akreditēto programmu “Transformācijas koučinga māksla un zinātne” (“Art & Science of Coaching”). Īpašu enerģiju un iedvesmu tālākajā izaugsmes ceļā esam guvuši, mācoties pie pašas programmas autores - Starptautiskās Ēriksona koučinga universitātes (Erickson Coaching International) pamatlicējas un prezidentes - Merilinas Atkinsones. 
Mēs katrs esam tik dažādi, un tieši tas ļauj sasniegt vislabākos rezultātus mūsu komandai kopumā. Piedāvājam arī Tev iepazīties ar mūsu komandu un atrast savu izaugsmes kouču, kurš palīdzēs sasniegt jaunas virsotnes Tavā biznesā un ikdienā.

VINETA SAULĪTE

Individuālais, jauniešu un komandu koučs. Koučings latviskajā pirtī.

Darba valoda - LV
Tālrunis: 29251224
E-pasts: saulite.vineta@gmail.com
Skype: saulite.vineta


"Man patīk atklāt cilvēkos personību un iespējas. No sirds, spēlējoties un brīvi" - šādi es jūtu savu misiju, un piepildu to, izmantojot koučinga metodes. Mans īpašais ir "citāds koučings", un tas ir koučings latviskajā pirtī. 
Esmu ieguvusi starptautisku Erickson College International kouča sertifikātu.

DAINIS ZALTANS

Jauniešu personīgās izaugsmes treneris un koučs

Darba valoda - LV
Tālrunis: 26199499
E-pasts: trenins.jadara@gmail.com
Skype: brasas_ezhuks
Mājas lapa: www.jadara.lv

Mans moto: "Es radu impulsu dzīvespriekam un iespējām!" Šobrīd darbojos kā jauniešu treneris, profesionāls koučs. Man ir vairāk kā 10 gadu darba pieredze apmācību un cilvēkresursu attīstības jomā. Atbalstu jaunos uzņēmējus un jauniešus biznesa inkubatoros, Junior Achievement Latvia Līderu programmā. Mana sirds lieta ir labdarības un izaugsmes projektu vadīšana un dalība tajos.   

INITA LŪKA

Individuālais un komandu koučs, vadītāju mentors

Darba valoda - LV, RU, EN
Tālrunis: 29448600
E-pasts: inita@ikigai.lv
Skype: initaluka


Man koučings ir „lielā iespēju zeme” brīžos, kad ir griba un vēlme realizēt savu sapni. Lai arī man ir vairāk kā 20 gadu pieredze kā vadītājai, vadot dažādas komandas, uzskatu, ka koučings ir nepieciešams, lai rastu risinājumus un strukturēti virzītos uz mērķa sasniegšanu. Koučings dos Tev spēju un spēku noticēt sev, viegli ieraudzīt jaunas iespējas un gūt pašmotivāciju gan darbā, gan ikdienā.

LAILA VĪKSNA 

Personiskās izaugsmes koučs

Darba valoda - LV
Tālrunis: 26552993
E-pasts: laila.viksna@gmail.com

Personāla vadības jomā strādāju jau 20 gadus. Domājot par cilvēku attīstību, vienmēr esmu meklējusi dažādus risinājumus. Kā piemēram - īpaši organizēta saruna, kuras gaitā cilvēks pats var atrast risinājumu, ieraudzīt jaunas iespējas un, galvenais, noticēt sev. Katra mana kolēģa vai klienta uzvara ir milzīgs gandarījums, kas dod enerģiju un prieku turpināt atkal un atkal.

LAIMA GINTERE

Personīgās izaugsmes un komandu koučs

Darba valoda - LV
Tālrunis: 26435995
E-pasts: laima.gintere@gmail.com
Skype: ginterel

Ikdienā strādāju par juridiskās nodaļas vadītāju un kouču (starptautisks kouča sertifikāts). Esmu vienisprātis ar E.Untālu, kurš ir atzinis, ka koučings ir kā komunikācijas forma, domāšanas veids un procesu kopums, kā tilts starp to, kur esam un vēlamies nokļūt, starp to, kas un kādi esam tagad, un to, kādi būsim, kad izaugsim. Koučings kā tilts palīdz vēlamajā virzienā nokļūt ātrāk un efektīvāk.


JOLANTA JANSONE

Personīgās izaugsmes un komandu koučs

Darba valoda - LV, RU, EN
Tālrunis: 26353066
E-pasts: jolanta.jansone@gmail.com
Skype: jolanta.jansone17

Koučinga burvība ir tajā, ka tā veicina katra indivīda apzināšanos, līdz ar to cilvēka dzīvē notiek būtiskas pārmaiņas. Dzīve ir piepildīta ar enerģiju un gandarījumu, kad saprotam, ko vēlamies, un dzīvojam saskaņā ar savām vērtībām. Strādājot personāla vadības jomā un pielietojot iegūtās zināšanas (NLP meistara diploms, Enneagrammas praktiķa un Profesionāla kouča sertifikāts), varu praksē pārliecināties, kā šīs zināšanas man un citiem ļauj izjust dzīves kvalitāti.

AIJA MADARA 

Dvēseles koučings

Darba valoda - LV, EN
Tālrunis: 29649586
E-pasts: aija.madara@gmail.com

Interese par visdažādākajām tēmām un dziļa saskarsme ar Pasauli virza mani cauri šai dzīvei. Darbs kā profesionālā finanšu vidē, tā - radot Telpu dvēseles izaugsmei un dziedināšanai, kur izmantoju arī Life Coaching un Soul Coaching© metodes, nes man prieku un gandarījumu. Labprāt strādāju ar cilvēkiem, kas vēlas attīstīt savu iekšējo pasauli un tad izbaudīt, kā tas atspoguļojas visās dzīves jomās.

ANDA LEIŠKALNE

Veselības koučs, laifkoučings, kristīgais, pašapziņas un izaugsmes koučings

Darba valoda - LV
Tālrunis: 29192088
E-pasts: anda.leiskalne@inbox.lv
Skype: andaleiskalne
Mājas lapa: veselibaskoucings.blogspot.com

Jau kopš 2011.gada nodarbojos ar izaugsmes līdzgaitniecību; 2014. gada februārī iegūts starptautiski atzīts kouča sertifikāts, un, pateicoties iegūtajām zināšanām un koučingam ar savu kouču, aprīlī spēju realizēt vienu sen lolotu sapni - pašai sava Tautas Veselības avīzePraktizēju klātienē un skaipā.

DACE ZARIŅA

Biznesa, personīgās izaugsmes un komandu koučs

Darba valoda - LV
Tālrunis: 26870690
E-pasts: dace.zarina@mind.lv
Mājas lapa: www.mind.lv

Biznesa 
apmācību jomā esmu kopš 2006. gada, un esmu treneris - atbalsts komandu izaugsmei, vadot komandu attīstības pasākumus. Koučingu iepazinu kā vēl vienu praktisku, rezultātus un izaugsmi veicinošu instrumentu, un lielākais gandarījums un prieks man ir par cilvēku spēju atraisīt savus iekšējos resursus un viegli sasniegt būtiskus rezultātus, rodot saskaņu ar sevi un sapņus pārvēršot realitātē. 

DAIGA MEJERE - RASMUSENA

Pārdošanas līdere/ biznesa un izaugsmes veicinātāja/ koučs

Darba valoda - LV, RU, DK
Tālrunis: 26468534
E-pasts: mejer-rasmussen@inbox.lv
Skype: daigamr
Mājas lapa: www.restartday.lv

Vispusīga persona, kas sevi apliecinājusi daudzkārtējās pārdošanas sacensībās, topošā Biznesa psiholoģe, Reiki meistare, personiskās izaugsmes veicinātāja/trenere -  iedvesmos un palīdzēs Jums sakārtot 4 galvenos dzīves virzienus: palielināt klientu skaitu, paaugstināt kvalifikāciju, radīt atbalstošu vidi un personisko izaugsmi. Kā tas notiks? Es iepazīšos ar Jūsu pašreizējo stāvokli un piedāvāšu iespējamo sadarbību.

KRISTĪNE KUNŠTEINA

Attiecību bagātināšanas koučs, kāzu plānošanas koučs

Darba valoda - LV
Tālrunis: 29220022
E-pasts:kristine.kunsteina@inbox.lv
Skype: Kristine.Kunsteina1

Skaistākais, kas piepilda manu dzīvi, ir attiecības. Attiecības ar mīļoto, ar draugiem, ar bērniem un viņu draugiem, ar vecākiem, ar augstākiem spēkiem un pašai ar sevi... Šo attiecību bagātināšana, piepildīšana un izkopšana ir tas, kas mani patiesi aizrauj un dara laimīgu. Koučings ikvienam, kas vēlas harmonizēt un attīstīt sevi kā personību, bagātināt un izkopt attiecības ar sev nozīmīgiem cilvēkiem.